Reebok на Жените Комфор Cushioned Атлетик Квартал се Намали Чорапи (6 Парчиња)

Reebok на Жените Комфор Cushioned Атлетик Квартал се Намали Чорапи (6 Парчиња)

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

95% Полиестер/5% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Засилен Пета и Пети – Помага да се спречи алуминиумот од триење и абење, и ќе го продолжи животот на вашите чорапи.Перница Удобност – Екстра мек поместена се чувствуваат ви дава пријатно чувство кој трае во текот на целиот ден, и го спречува мускулен замор кога се активни за продолжен период.Влага Контрола – Премиум дизајн промовира влага апсорпција и држи нозете добра и сува во текот на целиот ден.Атлетските Перформанси – Добро направен материјали функција супериорен чувствуваат дека нуди удобност за целиот ден, издржливост.Лесно Нега; Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Референца Опис на Производот за Повеќе Детали.Reebok Жената Квартал се Намали Основните Чорапи се случува да ви даде совршена ниво на перформанси што би очекувале од атлетик sock.Без разлика дали на судот, во салата, или на патеката, овие чорапи беа наменети за туркање на границите.Удобноста одговара прегратки ногата и останува во место додека ги нуди чувствувате амортизирање па можете да одат на далечина.Карактеристики автентични Reebok лого.Висок Квалитет на Материјалите се добро направени и последните иако се мијат после миење, овие чорапи се подобро, со секоја носат.Засилен Пета и Пети Што очекувате чорапи да трае долго време, Reebok нуди засилен потпетици на рацете и нозете, да се продолжи животот на вашите чорапи за да се спречи алуминиумот предизвикани од триење во чевли и секојдневно носат и солза.Перница Удобност – Мускулен замор е значително намалена, со екстра мек поместена се чувствуваат.Кога ќе треба да ги извршуваат овие чорапи ќе оди на дистанца.Влага Контрола на Топлина и пот може да предизвика плускавци кои бавно ќе надолу.Reebok чорапи се дише и да понуди супериорен влага апсорпција да се задржи на нозе ладно и суво кога времето загрева.Атлетските Перформанси – Ти бараат многу од вашиот спортски носат и ќе љубов непречено се чувствуваат.Лесно е Грижа - Едноставно машина за миење и собори сува; ве Молиме Референца Варијации за Сите Достапни Големини ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов и љубов!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата