Lansdowns Вештачко Цвеќе Пена Зголеми 25pcs Реална Лажни Роуз со Произлегува Остава за Домашна Декорација Партија Градина Centerpieces DIY Свадба Букети(Кралска Сина)

Lansdowns Вештачко Цвеќе Пена Зголеми 25pcs Реална Лажни Роуз со Произлегува Остава за Домашна Декорација Партија Градина Centerpieces

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

Материјал : вештачки лажни рози цвет е направен од висок квалитет на мека латекс пена.Еко-пријателски ЈП материјал, кој е шарени, изгледа lifelike и има вистинска допир.Големина : вкупната висина е околу 8.5 инчи, ја креваше главата е 3.1 инчи во дијаметар и на матични е 7.4 инчи.Овие вештачки рози се многу разноврсна и може да се направи во булчински букети за свадби, или можете да ги купите различни бои за да ја направите вашата убава букети, се користи како партија украси на партијата градини; или да се користат како домашна декорација да се облекуваат вашиот дом.Употреба : Овие вештачки рози никогаш нема да венеат или исчезнат.Совршен за правење букети, centerpieces, дома декорација, партија украси, DIY свадби или се совпаѓаат со која било друга цвеќе, тоа е исто така погоден како празник декорација.Пакување : 25pcs пена рози со матични и 6pcs се зголеми лисја.Ние и ветуваме на 100% ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА.Ако постои било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата