PRETYZOOM 3 еез неблагодарна Работа Безбедност Копче Универзална Магнет за Безбедност на Клучните Работи Машина Додатоци

PRETYZOOM 3 еез неблагодарна Работа Безбедност Копче Универзална Магнет за Безбедност на Клучните Работи Машина Додатоци

Това е достапна
DEN 1704.00
Количината на стоката:

Тоа може да се користи како итен стоп switch за работа на безбедноста, погоден за професионална и лична употреба.Лесен и пренослив, поудобно да ги чувате и да ја користите.Добар подарок за себе, семејството, пријателите,- работници, неблагодарна работа корисници, и на луѓето кои имаат потреба.Направени од високо - квалитетна ABS и магнет материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба. Кога се користи, безбедноста кодот е ставена во жлебот на таблата и на другиот крај е исечени на облека, која е практично да работат.Опис на Овој производ е treadmillmagnetsafety клуч, направени of ABS и magnetmaterial, високо - квалитетни и издржливи.Тоа може да effectivelyensure безбедноста на неблагодарна работа корисници.Удобен и лесен за употреба и чување.Погоден за домашни и салата употреба.Изберете една за вас.Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : ABS, магнет.- Големина : Прибл. 105. 00 X3. 00 X3. 00cm/ 41. 27 X1. 18 X1. 18in.- Направени од високо - quality ABS и магнет материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.- Кога се користи, безбедноста кодот е ставена во жлебот на таблата и на другиот крај е исечени на облека, која е практично да работат.- Тоа може да се користи како итен стоп switch за работа на безбедноста, погоден за професионална и лична употреба.- Лесен и пренослив, повеќе погодно за чување и у.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата