Микро 100 MEF-050-200-3-010 Агол Радиус Крајот Мелница.050 Машина Кол.075 LOC.010 Агол Рад.200 Достигне.048 Вратот Кол, 3 Fl, 1/8 месо тело Кол, 1-1/2 OAL, Соголени

Микро 100 MEF-050-200-3-010 Агол Радиус Крајот Мелница.050 Машина Кол.075 LOC.010 Агол Рад.200 Достигне.048 Вратот Кол, 3 Fl, 1/8

Това е достапна
DEN 1754.40
Количината на стоката:

Дизајниран за високи перформанси во легури на титаниум, inconel, легури на никел и други високи-температура на материјали со извонредни перформанси во тешки-до-машина челици, од не ' рѓосувачки челици, и алатка челици.Долго се постигне за длабок џеб мелење.Stub флејта за максимална цврстина.Намалена вратот дијаметар за да се избегне heeling.Агол радиус профил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата