Коби Bryant Потпишан Врамени Обичај Жолта Про-Стил Кошарка Џерси БАС ЛОА

Коби Bryant Потпишан Врамени Обичај Жолта Про-Стил Кошарка Џерси БАС ЛОА

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

Рака потпишан од страна на Коби Bryant.Поддржани од страна на Beckett 100% Гаранција за Автентичноста.Доаѓа со Beckett Автентикација.Избрана е Коби Bryant потпишан врамен жолт про-стил кошаркарски дрес.Оваа џерси беше потпишан од страна Коби Bryant и беше најавен со Beckett автентикација услуги.Вклучени со оваа џерси е Beckett холограмот и писмо на проверка.Оваа точка ќе се направи голем плус на секое спортски сувенири колекција!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата