HSCDQ [20pcs] 6-инчен-12-инчен Ткиво Хартија Pompom Свадба Декорација Хартија Цвет Топка детски Роденден Декорација Хартија Pompons exc.tq (Боја : Розова боја, Големина : 10cm 4inch)

HSCDQ [20pcs] 6-инчен-12-инчен Ткиво Хартија Pompom Свадба Декорација Хартија Цвет Топка детски Роденден Декорација Хартија Pompons

Това е достапна
DEN 516.00
Количината на стоката:

[Multicolor Хартија Цвет Поставите] : Секој сет содржи 20 парчиња, со 23 бои, од хартија pompoms за да изберете боја ви се допаѓа.Можете да ги користите другите хартија цвеќиња во други бои за DIY дизајн на изненадување на семејството и пријателите. [Мулти-цел] : Овие шарени партија украси се убави и економичен начин за да го прослават, само во свадба/дете туш/роденден/семејство/карневал/дом за декорација/прием/кујна пиење чај, други раце Занаети може да додадете боја.Тоа може да се користат за декорација соби, ресторан, соби, канцеларии, хотели, бизнис банкети и свадба банкети. [Напредни материјал] : Ова тенка хартија pompon е индивидуално спакувани во еден висок степен на хартиена кеса, кој е лесен за користење.Тоа е поставен рамно, сите што треба да направите е да ја ослободите и висат надолу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата