Suttkue за ТАКА-NY Xperia PRO-јас 5G Екран Заштитник [2 Pack] со камерата Леќи на Камерата Заштитник [2 Pack], 9H Цврстина Анти-Нула Калено Стакло, Случај Пријателски, Анти-Отпечаток,А?

Suttkue за ТАКА-NY Xperia PRO-јас 5G Екран Заштитник [2 Pack] со камерата Леќи на Камерата Заштитник [2 Pack], 9H Цврстина Анти-Нула

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

[Компатибилен Модел] Уникатно дизајниран за Xperia PRO-јас 5 G, зачувани на телефонот на екранот од добивање било гребење и оштетување. [Професионални криви дизајн] стакло заштитник е професионална криви дизајн, достигнувајќи 2.5 D лак работ, што прсти и раце се чувствуваат удобно и никогаш не гребење раце. [Допир Чувствителни] Многу одговорно, чувствителен со јасност и транспарентност обезбедува брзо да реагира перформанси. [Супериорен Квалитет] 9 H Цврстина, отпорен на гребење,се чува оригиналната допир искуство, hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и отпечатоци од прсти. [Случај Пријателски Дизајн] Лесна инсталација поради отворена работ дизајн.Случај пријателски со разни случаи. (ЗАБЕЛЕШКА : answer : ___________________________ NOTE : за Време на инсталацијата, ве молиме почекајте трпеливо за 10 секунди додека не се исцрпи е завршена совршено.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата