Адвокатско Jogger Спортски Панталони Салата Sweatpants Заострените Обука Тренингот Песна Панталони со Патент Џеб

Адвокатско Jogger Спортски Панталони Салата Sweatpants Заострените Обука Тренингот Песна Панталони со Патент Џеб

Това е достапна
DEN 668.40
Количината на стоката:

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Помеша памучен материјал, Лесни, дише, анти-навремено, нуди голема флексибилност и удобно на движење за време на тренингот.Drawstring затворање.Еластична ребрести глуждот windproof и да се задржи топло, направи да се чувствувате попријатно време на вежбање.Погоден за салата, џогирање, работи, bodybuilding, јога, фитнес, squats, слободно време, активности на отворено, обука, кошарка, повик носат и сл.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Ткаенини : 65% Памук + 35 % Полиестер.Карактеристики : Помеша памучен материјал, Лесни, дише, анти-навремено, нуди голема флексибилност и удобно на движење за време на тренингот.Ребрести глуждот исклучува : Еластична ребрести глуждот windproof и да се задржи топло.Облека Се Грижат : Машина За Миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата