Рик и Morty Lanyard Подарок Washi Маскирање Лента 2 Ролни Поставите Рик и Morty Дизајн за DIY Занает Scrapbooking Подарок

Рик и Morty Lanyard Подарок Washi Маскирање Лента 2 Ролни Поставите Рик и Morty Дизајн за DIY Занает Scrapbooking Подарок

Това е достапна
DEN 1315.20
Количината на стоката:

☀Лента Димензии : 15mm (0.59 во)широк х5 метри(16.4 ft) долго, 2 различни дизајни;Lanyard Димензии : lanyard : 45*2cm(17.7*0.78 инчен);. ☀Користи : на Хартиена трака е добар начин за компјутери, компјутерски монитори, ѕидови, рамки, книги, канцелариски материјал, ракотворби, пенкала и моливи, и да го истакнете оние важни работи во вашиот распоред и сметки.Користете го ова јаже да се откажам важни работи околу вашиот врат за да се потсетам на нивното постоење.На овој начин нема да изгубите вашиот мобилен телефон, тастатурата, камерата, студентската легитимација, лична карта, банкарска картичка, итн. ☀Нема остатоци на касетата : лента, нема да го оштети вашиот ѕидови или мебел; можете лесно да ги отстраните и ставете ги повторно без да остават било остатоци.Овие маскирање ленти не се користи само за да ги красат вашите книги и календари, тие се исто така погодни за scrapbooks, планови, подарок пакување, празник украси, означување на работи, запечатување белешки, итн., додавање интересна и убава боја патеки до вашиот живот. ☀Лесен за употреба : Тоа може да биде лесно да се раскинат без ножици, а потоа снимката се лепат на чиста површина.Ако се направи грешка, само повлечете ја нагоре и повторно ставете го без да остават било лепак дамки!Исто така можете да напишете некои зборови на лента.Снимката е леплива, но лесно да лупам и додадете.Вие не треба да се грижите за селотејп да бидат погодени од виткање или повторна употреба на лента. ☀Продажбата на Услугата - Транспарентно кеси се користи за да се заврши и транспорт на нашите производи, и бродот на нашите Lanyard кој е совршен за давање на подарок!Ние сме подготвени 24 часа Онлајн сервисот за вас и 30 Дена Гаранција за враќање на Парите.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања или ако сте незадоволни со нашите Lanyard производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата