Cesun за Полевање Може да Затворен Растенија - Мали Нерѓосувачки Вода Може Долго Spout, Метал Наводнување Тенџере за Куќа Бонсаи & Цвеќиња, Божиќ Ексклузивни (Бела Polka Точ

Cesun за Полевање Може да Затворен Растенија - Мали Нерѓосувачки Вода Може Долго Spout, Метал Наводнување Тенџере за Куќа Бонсаи

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

【30 Унца & Нерѓосувачки】 На наводнување може да е капацитетот е околу 30 мл и изработен од мат црна нерѓосувачки челик отколку на евтина пластика. 【Polka Точка Уметност】 Гроздобер и класичната polka dot за дизајн, го прави вашиот растенија' околните повеќе креативни и симпатична.Користете го овој забава и шарени за полевање може да се liven до вашиот ДОМ!. 【Соодветна & Модифицирани Дизајн】 Специјално ергономски дизајнирана рачка вклопува во вашата рака подобро од другите наводнување може да имате, лесно да се одржи со соодветна тежина. 【Долго Spout & Нема Течење】 На тенки spout на оваа вода може да е лесно да се насочи во зеленило и вода во корени, лесно да се прелива со многу контролиран проток на вода. 【Идеален Подарок】Доаѓа со Божиќ кутија, во Потрага симпатична и модерен, овој фенси за полевање може да се прави симпатична подарок за родителите, децата и пријателите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата