Кралицата Душек, Martisiluna 10.5 Инчен Мемориска Пена Хибрид Душек во Кутија, Мечтателни Дизајн Душеци со Блескава Капак, со Двојна Предност за Поддршка & Притисок Олесну?

Кралицата Душек, Martisiluna 10.5 Инчен Мемориска Пена Хибрид Душек во Кутија, Мечтателни Дизајн Душеци со Блескава Капак, со Двојна

Това е достапна
DEN 9599.76
Количината на стоката:

Најдобар Избор : Martisiluna 10.5-инчен кралицата хибрид душек е одлична опција за сите прагови.Направена од слоја на мемориска пена и 712 поединечно завиткани калеми, се одликува со средна цврстина и дише дизајн да ви помогне да бидете кул, додека спиеш.Плус, со неговата тесна врвот и ниско-движење за пренос, тоа е голема ако вашиот партнер фрлања и се врти.Се зголемува Поддршка : Засилен серпентина работ зголемува издржливост, работи за да се спречи тек-исклучи додека спиеш, може да се очекуваат екстра-поддршка, удобно искуство за подмладување на спиење секоја ноќ.Квалитет на Кралицата Душек : мека, дише поклопецот е плетени ткаенини што вклучува некои сребрена нишка во внатрешноста, Под светлината, можете да ги видите искра на душек.Тоа е сон на душек на сите девојки.Има 10 - годишна гаранција против производителот дефекти и еден-на-еден поддршка, може да бидат сигурни за купување на тоа.Лесно е да се постават : Позиција на кралицата душек наога до вашиот кревет, unbox и unwrap без сечење на душек, тогаш unroll и ставете ја во вашиот посакуваното место.Дозволете до 72 часа да се прошири во целост.Купи со доверба : Кралицата големина 60" W x 80" L x 10.5" H и е компатибилен со повеќето кралицата кревет рамки.Martisiluna кралицата големина душек обезбедува 100-ноќно спиење судење и 10-годишно ограничена гаранција, како и 30-дневно бесплатно да се вратат.Продавница нашите Certi PUR-НИ пена кревет душек со доверба од Martisiluna!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата