X-DREE Жолта Црна Пластика Обложени Зафат Дијагонала Сечење Клешти 12cm Долго(Жолта Црна Пластика Обложени Зафат Pinzas де corte дијагонала 12cm largo de

X-DREE Жолта Црна Пластика Обложени Зафат Дијагонала Сечење Клешти 12cm Долго(Жолта Црна Пластика Обложени Зафат Pinzas де corte

Това е достапна
DEN 318.72
Количината на стоката:

Име на производ : Дијагонала Сечење Клешти;Circlip Опсег : 20mm/ 0.79" (Макс.).Должина : 12cm/4.8";Боја : Црна, Жолта.Материјал : Легиран Челик, Пластични.Тежина : 120g(Peso : 120g.Пакет Содржина : 1 x Дијагонала Сечење Клешти(Contenido del paquete : 1 x pinzas де corte дијагонала.Жолта Црна Пластика Обложени Зафат Дијагонала Сечење Клешти 12cm Long Suitable за сечење на пластика или меки електрична жица, не се погодни за тешко електрични жици.Добри перформанси и удобен зафат се справува намалува рака замор и пропаѓање.Опис на Spanish Yellow Црна Пластика Обложени Зафат Pinzas де corte дијагонала 12cm де largo Nombre del producto : Alicates де corte дијагонала; Rango де anillo : 20mm / 0.79' '(Máx.) Longitud : 12cm / 4.8' '; Боја : Гора, Amarillo Material : acero де aleación, plástico Peso : 120g Contenido del paquete : 1 x pinzas де corte дијагонала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата