uxcell LED Индикатор Светлото AC/DC 12V 8мм Панел Планината Сини LED Јачина на Светилка Метална Школка 5Pcs

uxcell LED Индикатор Светлото AC/DC 12V 8мм Панел Планината Сини LED Јачина на Светилка Метална Школка 5Pcs

Това е достапна
DEN 179.76
Количината на стоката:

Номинална Напон : AC/DC 12 V; Монтажа Дупка со Дијаметар : 8mm; светла Боја : Сина.Изработен од пластика и цинк легура, обезбеди висок сила и издржливост за долга употреба.Заштеда на енергија и ниски трошоците за одржување.Отпорност, отпорност на корозија, вибрации отпор.Панел планината за лесна конекција и силна спроводливост.Едноставно ударна дупка и да ја инсталирате со орев и миење.Овие панел планината индикатор светлата се погодни за замена на сигнал светла, а исто така и работниот статус на екранот на апарати за домаќинство, вклучете вентили, индустриска опрема, итн.LED за заштеда на енергија и ниски трошоците за одржување.Голема сила и издржливост за долга употреба.Едноставно ударна дупка и да ја инсталирате со орев и миење.Флеш планината за лесна конекција и силна спроводливост.LED за заштеда на енергија и ниски трошоците за одржување.Голема сила и издржливост за долга употреба.Едноставно ударна дупка и да ја инсталирате со орев и миење.Флеш планината за лесна конекција и силна спроводливост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата