Vishay Optocoupler 4Pin 100-200% Ctr, Тип - VO615A-8X017T

Vishay Optocoupler 4Pin 100-200% Ctr, Тип - VO615A-8X017T

Това е достапна
DEN 972.00
Количината на стоката:

Цена За : Пакет на 10 Order Единица : Касета Бр.на Канали : 1 Канал; Optocoupler Случај Стил : Surface Mount НАТОПИ; Бр.на Пиновите : 4 Pins; Напред Тековната Ако Max : 60m A; Изолација Напон : 5k V; CTR Мин : 130%; Колектор Emitter Напон V(br)извршниот директор : 70 V Ro HS Согласност : Да.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата