Fite на 12V AC/DC Адаптер за Замена за Uniden Bearcat Радио Скенери П.Н.Е.-70XLT, П.Н.Е.-80XLT, П.Н.Е.-120 XLT, П.Н.Е.-220XLT, П.Н.Е.-230XLT, П.Н.Е.-235XLT, П.Н.Е.-245XLT, П.Н.Е.-2500XLT, П.Н.Е.-3000XLT, SC-150, SC-150B, SC-150Y

Fite на 12V AC/DC Адаптер за Замена за Uniden Bearcat Радио Скенери П.Н.Е.-70XLT, П.Н.Е.-80XLT, П.Н.Е.-120 XLT, П.Н.Е.-220XLT, П.Н.Е.-230XLT,

Това е достапна
DEN 1070.40
Количината на стоката:

Влез : 100-240 V AC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета / 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!.Pls ве молиме проверете ја вашата машина модел пред купување, ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас на почетокот.Брза испорака : Брод во рок од 24 часа, освен празници и викенди.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата