6 PACK Bling Кристал Автомобил Оркестарот, Премија Кристал ретровизорот, Авто Центар Конзола Заштитна Маска, Дијамант Кожен Волан Маска, 2 Пакет Автомобил Coasters Жени Мажи

6 PACK Bling Кристал Автомобил Оркестарот, Премија Кристал ретровизорот, Авто Центар Конзола Заштитна Маска, Дијамант Кожен Волан

Това е достапна
DEN 1143.60
Количината на стоката:

✔Се ви е здодевно на темно автомобил внатрешна декорација?Направи некои промени!Изберете Gengki rhinestones автомобил декорација додатоци, тоа не само што ќе бидете на вашиот автомобил атрактивни, но, исто така, да ви донесе среќен и удобно возење искуство.Тоа е, исто така, совршен подарок за вашиот Mam, Сопруга, Ќерка, и Девојка. ☞ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 6 парчиња на bling кристал автомобил додатоци за жени и мажи, вклучувајќи 1 x дијамант воланот маска, 1 x кристал ретровизорот, 1 x авто центар конзола заштитна маска, 2 x автомобил coasters, 1 x сјајна прстен покритие на копчето start. 【Карактеристики на ретровизорот】► Направен од високо квалитетни ПВЦ и bling кристал.Широк и јасен огледало површина. ► Погоден за повеќето автомобил на ретровизорот, како автомобили, спортски автомобили, Комбиња и Камиони. ► Телескопски тока дизајн, лесно да се инсталира. 【Карактеристиките на Управувачот Покрие】 ► 15" универзална одговара за воланот со 14.5-15 инчи во дијаметар.Одговараат за повеќето од автомобил. ► Висок Квалитет на СТП кожа, издржлив и лесен за инсталација.Висок квалитет на стакло rhinestones, bling, и се со голема допир. 【Карактеристики на Конзола Заштитна Маска】 ► Направен од високо-квалитет bling блескави дијаманти, носат-отпорни, СТП материјал. ► Одговара најмногу на автомобили, ве молиме бидете сигурни дали тоа е компатибилна со вашиот автомобил конзола систем пред купување. ✔ Се ви е здодевно на темно автомобил внатрешна декорација?Направи некои промени!Изберете Gengki rhinestones автомобил декорација додатоци.Тоа не само што ќе бидете на вашиот автомобил атрактивни, но, исто така, да ви донесе среќен и удобно возење искуство.Тоа е, исто така, совршен подарок за вашиот Mam, Сопруга, Ќерка, и Девојка.Пакет Содржина : 1* Кристално задните видите mirror1* Дијамант воланот cover1* Авто центар конзола заштитна cover2* Автомобил coasters1* Прстен налепница за start копчето.Поставете Нето Тежина : 2.55 lb Package Големина : 15in * 13.8 in If имате било каков проблем со нашиот објект, добредојдовте да контактирате со нас слободно.Ние нудиме половина година се врати & наплата на гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата