Almencla 15mm Страната Линеарна Водич Железнички Лизгачки Блок Железнички Слајдови за 3D Печатач и CNC Машина, Издржливи, Имајќи Челик, HGH15, Pack of 4

Almencla 15mm Страната Линеарна Водич Железнички Лизгачки Блок Железнички Слајдови за 3D Печатач и CNC Машина, Издржливи, Имајќи

Това е достапна
DEN 1127.76
Количината на стоката:

Направени од високо квалитетен топката имајќи челик, силни и издржливи.Професионални и технички, едноставен и лесен за употреба.Мали димензии, мала тежина, особено за малите опрема.Висок preicsion за тивко работење.Погодни за : Phlx производство на опрема, печатени коло IC собранието опрема, машина рака.Опис : - Изработени од високо квалитетен топката имајќи челик, силни и издржливи. - Професионални и технички, едноставен и лесен за употреба. - Мали димензии, мала тежина, особено за малите опрема. - Висока preicsion за тивко работење. - Одговара за : Phlx производство на опрема, печатени коло IC собранието опрема, машина рака.Спецификација : - Големина(Lx W) : прибл. 61.4x47mm/2.42x1.85inch - Монтажа Дупка Растојание(Lx W) : 30x38mm/1.18x1.50inch Монтажа на Завртка : M5 Package Вклучува : 1 Парче HGH15 Страната Лизгачки Блок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата