10PCS Козметички Шминка Четка Четки Поставите Фондацијата Сенки во Прав

10PCS Козметички Шминка Четка Четки Поставите Фондацијата Сенки во Прав

Това е достапна
DEN 121.44
Количината на стоката:

За повеќе козметички производи, ве молиме да кликнете на "JTIAN" бренд.Висок-квалитет на производите, нема потреба да се грижите за квалитетот на прашањата.Погоден за секојдневна шминка.Овој производ е најдобар подарок за женски пријатели.Имаме сеопфатна врати канал, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 10 PCS/1 Set Козметички Шминка Четка Четки Поставите Фондацијата Прав Eyeshadow Feature : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 10 PCS/1 Setdesign, Многу популарна.Ова е сет на 10 парчиња сочинуваат четки!Се користи за веѓите, трепките, очите и образите makeup Fulfills сите дневни основна шминка requirements All четки се направени со животински влакна и влакна, лесно да се стави на cosmetics Brush Должина : Како shown Material : Дрвена Рачка + Животински Влакна И Fiber Package Вклучуваат : 10x шминка четки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата