Awesomeonei 3pin RGB Десктоп PC CPU Вентилатор Прилагоди RGB Вентилаторот за Ладење Молчи Контрола на Компјутерски Кулер за Ладење RGB Случај Фанови за Intel&AMD

Awesomeonei 3pin RGB Десктоп PC CPU Вентилатор Прилагоди RGB Вентилаторот за Ладење Молчи Контрола на Компјутерски Кулер за Ладење

Това е достапна
DEN 412.80
Количината на стоката:

♥АБС материјал нож, хидраулични лого, долго и издржливи, тивко и поефикасно ладење. ♥Компатибилен with Intel LGA2066/2011/1366/1151/1150/1155/1156/1200 & amd НА4. ♥Coolmoon Боја затемнување на сонцето аура CPU вентилатор, универзална платформа, кул изглед, погоден за ПРОЦЕСОРОТ подолу 70 W. ♥Multicolor дизајн, мека светлина ефект, кул личност. ♥Чист алуминиум шифрирана перки, цврсто организирани, супер-топлина дисипација. 100% сосема нов и висок квалитет на АБС материјал нож, хидраулични лого, долго и издржливи, тивко и поефикасно ладење.Компатибилен with Intel LGA2066/2011/1366/1151/1150/1155/1156/1200 & amd НА4 .Coolmoon Боја затемнување на сонцето аура CPU вентилатор, универзална платформа, кул изглед, погоден за ПРОЦЕСОРОТ подолу 70 W.Multicolor дизајн, мека светлина ефект, кул личност.Чист алуминиум шифрирана перки, цврсто организирани, супер-топлина дисипација.Спецификации : Радијатор големина : 100x100x68mm / 3.94x3.94x2.68in Имајќи тип : хидраулични имајќи Топлина мијалник материјал : алуминиум перка Фан интерфејс : 3pin Оценет напон : 12 V DC Фан живот : 50000h брзината на Вентилаторот : 2000 RPM±10% Воздух волумен : 45 CFM±10% Бучава : 18d BA Примена : За Интер 775/1366/1156/1155/1151/1150 amd 754 / 939/940 / AM2 / AM2 + / НА3 / НА3 + / НА4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата