BCHDREUU ProtectorAluminum Foilguard Масло Бариера Против Ломотене Shield Guard Масло Поздравниот Guard од Нерѓосувачки Челик, Нафта Одбивни Топлинска Изолација Прибор Двострано Поздравн

BCHDREUU ProtectorAluminum Foilguard Масло Бариера Против Ломотене Shield Guard Масло Поздравниот Guard од Нерѓосувачки Челик, Нафта

Това е достапна
DEN 3869.52
Количината на стоката:

Големина:80*30cm/80*45см/80*60см/90*80см.Дали сте уморни од чистење маснотии и масло од вашиот кујнски ѕидови?Ние имаме решение за вас!Нашите ломотене guard ќе ги задржи таквите прашања се случуваат.Ја прави вашата кујна полесно да се чисти.На ломотене екранот ви помага неуредна расчистување и идеален за заштита на ѕидовите додека готвење.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, нафта-доказ поздравниот плоча, издржливи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата