Tuscom 1 Buc Свила Влакна Боја На Лак За Женски Очи Шминка Боја Маскара Водоотпорен Брзо Сува Трепките Виткање Издолжување Шминка На Очите Трепките Партија Фаза Употреб

Tuscom 1 Buc Свила Влакна Боја На Лак За Женски Очи Шминка Боја Маскара Водоотпорен Брзо Сува Трепките Виткање Издолжување Шминка

Това е достапна
DEN 656.16
Количината на стоката:

【6 Обоени 4 D Маскара 】 Тоа има 6 живописни бои : црна, сина, бела, кафеава, розова, виолетова.Обоени mascaras направи имате shinning големи очи, ослободување вашиот шарм.Што повеќе, што може да имаат различно расположение во недела, држејќи се надвор од толпата. 【Водоотпорен и долготрајни】 Тоа е водоотпорен и долготрајни,многу лесно за секојдневна употреба.И тоа е лесно да планирам на вашиот eyelash & лесно да се отстрани со едноставна шминка смена. 【Природни & Удобно Формула】 Маскара глајд модели за непречено и трае во текот на целиот ден, додека задебелување и одвојување за грутката-бесплатно, шушка-бесплатно, дупка со-слободен изглед, со природна, збогатен и удобно формула. 【Лесна Апликација】 На лесен и пренослив маскара лесно да планирам на вашиот eyelash & лесно да се отстрани.Меки и Удобни за вашиот eyelash.Одлично за секојдневна употреба клубска или партија и повеќе. 【Совршен Подарок】 Со 7 различни бои, таа ќе биде идеален за девојки или жени на Роденден, Козметички Шоу, во Живо на Шоуто, Матурска Вечер, Танц Партија, Свадба Шминка.Боја : multicolor Материјал : ставете ГОЛЕМИНА:110 X18mm Известување: Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Вклучуваат: 1 x Colored Маскара .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата