Порцелански Вечера Плочи, 11, Сет од 4 - Сива MagnifiQ Dinnerware поставува Плочи поставува Вечера плочи Кујнски сет за Јадење се поставува Dinnerware поставување Плоча се поставув

Порцелански Вечера Плочи, 11, Сет од 4 - Сива MagnifiQ Dinnerware поставува Плочи поставува Вечера плочи Кујнски сет за Јадење се

Това е достапна
DEN 1052.88
Количината на стоката:

Боја : Сива Кујнски садови.Сет од 4. Направен од Порцелан.Големина : 11".Лесен за употреба.Порцелански Вечера Плочи, 11", Сет од 4 - Сива Боја : Сива Сет од 4 Направен од Порцелан.Големина : 11" Лесен за користење Мерење : 11-инчен.Машина за миење садови, Микробранова, Замрзнувач и Рерна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата