Мачка во Градината Шема Пелена Ранец Голем Капацитет Лаптоп Ранец Патент Секојдневен Стилски Патување Ранци

Мачка во Градината Шема Пелена Ранец Голем Капацитет Лаптоп Ранец Патент Секојдневен Стилски Патување Ранци

Това е достапна
DEN 1031.76
Количината на стоката:

Димензии : 10.6(Л)x7.8(W)x14(В)инчи / 27x20x36.5 cm.Материјал : Полиестер ткаенини, водоотпорен, лесен, лесно да се чисти, издржливи.Структура : 1 главни капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради во внатрешноста.Функција : Мулти-џеб дизајн со страна отворање на патент, лесно да се стави и да се земе.Прилагодливи рамо ремени, двојно патент дизајн.Мулти-функција : се Користи за пелена торба ранец, мајка торба, патна торба, компјутерски торба, и неформални ранец, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата