HAODIAN Лабава Јога Панталони за Жени со Висок Појас Атлетик Тренингот Панталони со Џебови Директно Нога Панталони Работа Неврзан

HAODIAN Лабава Јога Панталони за Жени со Висок Појас Атлетик Тренингот Панталони со Џебови Директно Нога Панталони Работа Неврзан

Това е достапна
DEN 695.76
Количината на стоката:

77% Најлон, 23% Spandex.Еластична затворање.Направен од висок квалитет на ткаенина, не гледаат низ, мека, дише, 4-начин се водат ви овозможува да се движи без ограничување.Висок половината со широк корселе, нуди и компресија и поддршка.Лабава директно нога дизајн, создава рационализација силуета и дава тенки изглед, погоден за секој тип на тело.Странични џебови, доволно длабоко за да ги зачувате вашите податоци, како што се копчиња, пари, картички и мобилен телефон.Ова директно нога панталона изгледа одлично со чизми, станови или спортски чевли; совршен за повик за сите-ден-се носат или работат надвор како activewear во ладно време.HAODIAN спорт се удобно облека за вежбање, јога, трчање, фитнес, вежбање или со секојдневно носење.Ние сме посветени себе да се обезбедување на потрошувачите со најдобрите производи со строги квалитет и одлична шопинг искуство преку различни дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Ако имате било какви прашања, ние сме секогаш слушнете за вас. [S] Половината : 24.5-25"; Хип : 37.8"; Должина : 38.2". [M] Половината : 26-26.5"; Хип : 39.4"; Должина : 39". [L] Половината : 27.6-28"; Хип : 40.9"; Должина : 39.8". [XL] Половината : 29.9-30.5"; Хип : 43.3"; Должина : 40.6". [2 XL] Половината : 32.3-32.7"; Хип : 45.7"; Должина : 41.3".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата