За полевање Може да се за Внатрешна Растенија со Долго Spout, за Полевање Може да Затворен, Мали Наводнување Може за Внатрешна Растенија, Цвеќиња, Succulents 33.8 оз(Зелен)

За полевање Може да се за Внатрешна Растенија со Долго Spout, за Полевање Може да Затворен, Мали Наводнување Може за Внатрешна Растенија,

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Удобно и Лесно да го Користите - капацитетот е дарежлив доволно вода за неколку растенија пред refilling.Висок пред усна спречува водата од одлевање од врвот на време може да наводнување.Долго-Матични Spout - На spout е долго време и се во можност да се постигне во растенијата кои беа тешко да се вода, без spills и нема отпад.МЕРЕЊЕ на ОДБЕЛЕЖУВАЊЕТО – Лесно да се провери нивото на водата, се елиминира било погоди работа.ПРОЅИРЕН МАТЕРИЈАЛ - see-преку дизајн ви овозможува да се види кога тоа треба да се чисти или кога водата е при крај.МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Совршени за мала куќа растенија, биро растенија/мали potted, или за мали деца да се вода неговиот/нејзиниот мал potted бонсаи.Тоа е компактен доволно за да седат во мал простор на полица.Боја : Зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата