Табела Тркач 72 инчи Долго Велигден Дома Црна Бивол Plaid Зајакот Лен Не се Лизга Перат Burlap Табела Постелнина за Семејство Вечера, Отворен или Затворен Партии, Свадба, ?

Табела Тркач 72 инчи Долго Велигден Дома Црна Бивол Plaid Зајакот Лен Не се Лизга Перат Burlap Табела Постелнина за Семејство Вечера,

Това е достапна
DEN 2270.40
Количината на стоката:

Мултифункционален Use - Нашите табела тркачи се мери како 14 x 72 инчи.Оваа табела тркачи се совршени за повеќето правоаголни маси, тркалезни маси, плоштад маси, свеќа носители, mantels, чевли кабинети.Премиум Материјал - Нашите табела тркачи се направени од лен, трајни и табела тркачи може да се користи.Оваа табела тркачи не ќе нула маса, заштита на табелата од нула, дамка.Уникатен Дизајн - Оваа табела тркачи се најубаво пораби со бода, и бода не се лесно да се олабават.Бојата на табелата тркачи се светли, и тоа не е лесно да исчезнат по долго време да се користи, кои може да се донесе нов изглед на вашата маса.Подарок идеи - За housewarming ден, годишнина, роденден, есен, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, tablecloths може да биде исклучителна подароци за мајки, татковци и пријатели.Лесно е Грижа - Машина перат.Ниска температура собори сушење.Не кајгана.Не грижете се, нашите табела тркачи лесно не се деформирани по многу време да се исчисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата