LANGGUSHI XA216 100g Degaussing Камен Минерали Риба Резервоарот за Природен Кристал Чакал, Камен Декоративни Функционална Камен (Боја : Тигар Око Камен)

LANGGUSHI XA216 100g Degaussing Камен Минерали Риба Резервоарот за Природен Кристал Чакал, Камен Декоративни Функционална Камен (Боја

Това е достапна
DEN 474.24
Количината на стоката:

Одлично за стартер и искусни кристал колектори.Функција : Камен генератор, enery генератор,реики стапче духовност раст.Примена : фенг шуи,куќа богатство,дома декорација,медитација,подарок.Рачно изработени полиран,мазна површина,Тоа е добар подарок за вашите пријатели,семејства.Намалување на болката и тагата, и да ги елиминираат негативните емоции.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата