AdZzz Фиока Divider 8 Парчиња Прилагодливи DIY Складирање Организатор Divider-Намалување на Белата по Волја

AdZzz Фиока Divider 8 Парчиња Прилагодливи DIY Складирање Организатор Divider-Намалување на Белата по Волја

Това е достапна
DEN 1545.60
Количината на стоката:

Карактеристики : Фиока партиција материјал : пластични Секоја големина : за 14.5"x2.8" Секој има картичка слот за лесно комбинација.Долна облека, чорапи, врски, градници, очила итн.се уредно класифицирани мрежа поделба линија може да се помести и да го намали според кабинетот и фиока.На монтажни фиока divider чува било фиоки во вашиот дом, со цел Лесно да се инсталира : Нема алатки или лепак потребни за, само внесете една мрежа во празнината на друга мрежа.Погоден за кујнски прибор, бањи, чорапи, врски, каиши, марами и долна облека, итн.Пакетот вклучува : 8 x прилагодливи фиока dividers.Фиока партиција материјал : пластични Секоја големина : за 14.5"x2.8" Секој има картичка слот за лесно комбинација долна облека, чорапи, врски, градници, очила итн.се уредно класифицирани мрежа поделба линија може да се помести и да го намали според кабинетот и фиока На монтажни фиока divider чува било фиоки во вашиот дом, со цел Лесно да се инсталира : Нема алатки или лепак потребни за, само внесете една мрежа во празнината на друга мрежа Погоден за кујнски прибор, бањи, чорапи, врски, каиши, марами и долна облека, итн.Пакетот вклучува : 8 x прилагодливи фиока dividers.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата