Micron Брановидни Carboard Кутија 10 ½ Должина x 6 Ширина x 7 Висина, Kraft, за Превозот, Пакување, и да се Пресели (40)

Micron Брановидни Carboard Кутија 10 ½ Должина x 6 Ширина x 7 Висина, Kraft, за Превозот, Пакување, и да се Пресели (40)

Това е достапна
DEN 427.20
Количината на стоката:

рециклиран брановидни кутија за пакување, транспорт и чување.Правоаголна форма одговара на различни предмети.Направени на еден ѕид C flute брановидни fiberboard со стандардни kraft боја.Испраќаат станот за да се намали трошоците за превозот и простор за складирање.Внатре димензии мерка 10 ½ -инчи (должина) x 6-инчи (ширина) x 7-инчи (висина).Картон капацитет е околу 0.255 кубни метри.Брановидни кутии се одлични за пакување, транспорт, движење, складирање, изработка и многу повеќе!.Овие кутии се индустриски стандард.Брановидни кутии се лесно да се соберат и да се свитка заедно во секунди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата