Nickelodeon е Сино е Индиции Долг Ракав Кошула и Jogger Панталона во Собата за Момчиња, Активни се Носат за Деца

Nickelodeon е Сино е Индиции Долг Ракав Кошула и Jogger Панталона во Собата за Момчиња, Активни се Носат за Деца

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Drawstring затворање.Машина За Миење.СУПЕР SAVER ПАКЕТ : Совршен за Сино е Индиции фанови и буџет пријателски премногу!Оваа pullover Долг Ракав Кошула и drawstring половината бутване панталони поставите има појавување на Сино е Индиции за печатење.Долг Ракав Кошула има Сини и шепи ширум печати, супер мек и удобен jogger панталони печатени со Сино е Индиции и Ќе го заврши овој прифатлива и издржливи активни носат сет!.ПРИЈАТНА СООДВЕТЕН СЕТ : Овој деца и деца е pullover Долг Ракав Кошула и бутване панталони работи за да се заштити телото од ладно време, windy или зиморничав дена.Нејзините дише материјал, направен од 100% Полиестер го задржува топлината и ја повлекува влага оддалеченост од телото, за подобра циркулацијата на воздух да се задржи пот и влажна во заливот.Совршени се за на училиште, playdates, тренинг, спорт или само chillin' дома.МЕКА БРАНЕА ВНАТРЕШНИ работи ЗА МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ И СТИЛ : Занесе на вашето дете во мека и кадифен текстура на овој појавување jogger сет со забава Сино е Индиции за печатење.Својот ракав се направени со мазна материјали кои нежно се прошири и да не ја напушти манжетната се одбележува по рацете, нозете и половината.Лесно да се носат, го задржува вашето дете удобен и сит!.Да се ПРОШИРИ И ПРИЛАГОДЛИВИ ПАНТАЛОНИ : Нашата jogger панталони се толку удобно.Со широк еластична корселе кои можат да се приспособат на различни половината големини и обезбедува сит се вклопуваат, особено за физички активности и вежби.Нема да ја напушти црвено знаци и глајд модели без проблеми кога се носи.Бутване панталони, исто така може да се прилагоди, само навивам ракави и навивам надвор како вашето дете расте!.ДЕТЕ БЕЗБЕДНО И КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ ПЕЧАТЕЊЕ : Направен со не-боја брзо и дете безбедно бои и пигменти, нашиот Син е Индиции Долг Ракав Кошула и jogger панталони за децата имаат различни бои, кои сигурно ќе се издвоите.Одличен квалитет и висока густина отпечатоци се користи за да се обезбеди дека нема да се делат, пукнатина или исчезнат лесно.Со кул и одличен печатење со Сино е Индиции.РАЗНОВРСНА АКТИВНИ НОСАТ ЗА ДЕЦА 2 пакет појавување pullover Долг Ракав Кошула и бутване панталони утврдени со соодветен дизајн и печатење.Овие sweatpants и Долг Ракав Кошула се одлична за различни активности и совршен вообичаена облека исто така, со мека и растеглив материјал кој им овозможува слобода на движење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Опуштено одговара Мазна ракави Мека бранеа внатрешни работи Проширување Корселе Она што се Вклучени : x1 Бутване Панталони, Сина x1 Џемпер, Сина ОБЛЕКА НЕГА : Машина за миење на ладно поставување со слични бои.Се сврти кон надвор.Не пегла на печатење.ТОЧНО, ДО ГОЛЕМИНА Лесно да се избере совршена поставите за да одговара на вашето дете за неговата големина.Одличен подарок за секоја прилика, само изберете возраст за да одговара со големина.Ребрести ракав на спортски панталони обезбеди дополнителен надоместок за брзо расте и се зголемува деца.Достапни во широк спектар на големини од 12 M, 18 МИЛИОНИ, 24 M, 2 T, 3 T да 4 T.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата