2 PackCosmetic Четка за Чистење Мат, Силикони Шминка за Чистење со Четка Scrubber Мат, Преносни Миењето Алатка Scrubber со Вшмукување Чаша, Четка за Чистење, шминка четка за чистењ

2 PackCosmetic Четка за Чистење Мат, Силикони Шминка за Чистење со Четка Scrubber Мат, Преносни Миењето Алатка Scrubber со Вшмукување

Това е достапна
DEN 1536.00
Количината на стоката:

Силиконски шминка четка за чистење мат : 2 парчиња Шминка Четка за Чистење Мат(Слива цвет тонот на кожата/Срце-во облик на пинк)6 видови на завртка тема дизајн, за темелно чистење на разни лицето и око шминка четки, како и blackening четка, чистење на различни шминка четки итн.Шминка Четка за Чистење Мат : Направени од страна на еколошки и здрава силиконски материјал, не-токсични и без мирис, да ви Помогне да ги отстраните шминка грмушки на остатоци за подобра кожа и шминка апликација, за нега на вашата нежна кожа, исто така, ќе се продолжи времето на четки.Шминка четка за чистење машина : Само истурете некои чистење решение за чистење подлога, нежно се движи вашата четка за чистење подлога, а потоа исплакнете ја четката off.мек материјал може да количка за складирање.корисно за домашна употреба и патување, Лесни & преносни, лесен за употреба & безбедно.Шминка четка за чистење : Не само што може да се чистат сите видови на шминка четки, јас користете го ова за да исчисти мојата нивната игра четки премногу изработка на четки кога јас сум бил сликарство или користење.Ова помага да се симне, па многу повеќе изградена шминка од моите раце/прсти.Преносни Миењето Алатка Scrubber со Вшмукување Чаша : Вшмукување чаши на грбот направи тоа престој во местото време за чистење, кој може да се ослободи рацете, да се вклопи во вашите прсти совршено.Јас го користам овој секоја недела, оваа точка е толку едноставно, но толку ефективна.Во неколку потези во кружни движења мојот четки беа брзо се чистат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата