Уметнички Цвет Шема Windproof Активиран Јаглерод маска на Лицето Украси со Барок Стил Детали и Изгледа Лицето маска за Обновливи прилагодливи Крпа за Мажи и Жени 2 КОМП?

Уметнички Цвет Шема Windproof Активиран Јаглерод маска на Лицето Украси со Барок Стил Детали и Изгледа Лицето маска за Обновливи

Това е достапна
DEN 1452.00
Количината на стоката:

Не Затворање затворање.Рака Мие. 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печат е многу погодна за појавување на вашата облека.Да имате повеќе уникатен шарм.Возрасни маска големина : 20*15cm.Нашите возрасни маски се погодни за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба.Ве заштити од магла, магла, возило на издувните гасови, пасивното пушење, итн. (Не-медицински маска).Возрасни лице маски се машина-изми и рака-измиени.Тие се брзо сушење, лесно да се грижи за, и издржливи.Не користите кајгана. 1. Оваа маска е погодна за жени и мажи.Тоа важи за секоја куќа во секојдневните активности.Тоа е исто така погоден за возење велосипед, трчање и патување. 2. Маската е направен од високо-квалитет полиестер, кој има добра пропустливост на воздух, е многу удобно и лесно да се носат.Тоа може да се спречи прашина, мали честички во воздухот, поленот, итн., и има функции на прашина превенција и мирис превенција. Може да се мијат и се користи. 3. Безбедно да се користи.Овој лесен, удобен и дише материјал го прави тоа практични и стилски.Овие обновливи маски се дизајнирани за да се задржи подалеку од прашина, мали честички во воздухот, и полен. 4. Удобно дизајн на маска обезбедува совршено се вклопуваат, и прилагодливи уво рака има добра еластичност, која помага да се обезбеди удобно носење искуство.Бидејќи овие маски се перат и еднократно, можете да ги користите повеќе пати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата