Кристал Applique, Рачно Направена Бисер Кристал Синџир за Декорација за DIY за Облека

Кристал Applique, Рачно Направена Бисер Кристал Синџир за Декорација за DIY за Облека

Това е достапна
DEN 746.40
Количината на стоката:

Идеален Подарок : Овој кристал бисер синџир со парична казна изработка е идеален и совршен подарок за вашите пријатели и семејството дека сакам DIY проекти.Страна Направена : на Оваа страна направена бисер кристал синџир направени од стакло, смола и легура е исклучителна и многу издржливи.Светла Боја : Овој кристал бисер синџир поседува светла и сјајни бои, со додавање на повеќе сјај на вашиот DIY проекти.Широко се Користи : Овој кристал бисер синџир е погодна за булчински ремени, hairbands, танц носии или други разубавувањето.Лесен за Користење : Овој кристал бисер синџир може да се сече со ножици според вашата посакувана должина, обезбедување на поголема погодност за вашиот DIY.Функција : 1. Страна Направена : на Оваа страна направена бисер кристал синџир направени од стакло, смола и легура е исклучителна и многу издржливи.2. Светла Боја : Овој кристал бисер синџир поседува светла и сјајни бои, со додавање на повеќе сјај на вашиот DIY projects3. Широко се Користи : Овој кристал бисер синџир е погодна за булчински ремени, hairbands, танц носии или други разубавувањето.4. Лесен за Користење : Овој кристал бисер синџир може да се сече со ножици според вашата посакувана должина, обезбедување на поголема погодност за вашиот DIY.5. Идеален Подарок : Овој кристал бисер синџир со парична казна изработка е идеален и совршен подарок за вашите пријатели и семејството дека сакам DIY проекти.Спецификација : Предмет Тип : Бисер Кристал Chain Material : Стакло, Смола, Alloy Specification : 1 Парче (1 Двор) (Нормално е Дека 1-2cm Грешка Може да Постои Поради Процес на Производство)Карактеристики на Производот : DIY Облека, DIY Подарок Пакет Листа : 1 x Pearl Кристал Синџир.

Клучни карактеристики

Item Type:
 Pearl Rhinestone Chain
Material:
Glass, Resin, Alloy
Specification:
1 Piece (1 Yard) (It is Normal That 1-2cm Error May Exist Due to Production Process)
Product Features:
DIY Clothing, DIY Gift
Package List:
1 xPearl Rhinestone Chain :

Слични производи во категоријата