JUSTCHENHUA 55' LED Светлото Лента за ТВ TMT_55E5800_10X6_3030C_6S1P_W44 YHF-4C-LB5506-YH1 55FA3203 55FA3213 D55A561U B55A858U Одговара за Thomson Лента, Светлата

JUSTCHENHUA 55' LED Светлото Лента за ТВ TMT_55E5800_10X6_3030C_6S1P_W44 YHF-4C-LB5506-YH1 55FA3203 55FA3213 D55A561U B55A858U Одговара

Това е достапна
DEN 554.40
Количината на стоката:

Квалитетот на нашите производи е сигурен и високо-квалитетни материјали се вашиот најдобар избор, која совршено одговара на делови треба да се замени.Висока осветленост до 700 nits.Долг животен век, обично трае повеќе од 100,000 часа.Повеќе енергетски ефикасни.Широк спектар на апликации.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите светлото ленти, со стабилни перформанси и висока сигурност, ќе биде вашиот најдобар избор.Висока осветленост до 700 nits Long услуга живот, обично трае повеќе од 100.000 hours More енергија efficient Wide спектар на applications More еколошки friendly Easy да installfeature : 100% сосема new The лента должина е фиксен и не може да се намали.Големина (должина) : 573mm Number на LED светилка монистра : 6 Voltage на секој LED светло : 6 V.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата