Гроздобер Рачно Огледало Чешел Сет, YUSONG Виткање Антички Огледало за Патување Врежана се Зголеми Мали Суета Огледало Рака Огледало со Рачка Подарок за Жените (Сребр

Гроздобер Рачно Огледало Чешел Сет, YUSONG Виткање Антички Огледало за Патување Врежана се Зголеми Мали Суета Огледало Рака Огледало

Това е достапна
DEN 837.60
Количината на стоката:

【АНТИЧКИ МЕТАЛ ДИЗАЈН】 : Античкиот гроздобер рака огледало е изработен од метал и е ornately украсени со скапоцени камења.Со атрактивна боја појавување и одлична изработка, патната козметички огледало со врежана шема околу огледало и роуз дизајн панел на задната страна.Принцеза стил и рака-насликани да се направи боја на повеќе атрактивни.Јасна огледало ви овозможува да видите детали на вашето лице, без дисторзија, анти-статички чешел, ги штити косата од оштетување предизвикано од detangling и стил. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Гроздобер рака огледало 180° виткање дизајн е пренослив и лесен за користење во секое време.така што можете да го носите насекаде.Идеални за Патување, училиште,Биро Фиока.Свитлива се Справи со фенси огледало стои исправено на површината Свитлива во било акутна агол кога е погодно за вас да се прилагоди на различни агли кога се применуваат шминка.Исто така можете да се држи во својата рака и го сочинуваат.Се справи со големина и допир е само убаво за грчевито држејќи се за.Соодветна големина за travel & дома.Големо парче во вашиот tote торба. 【ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА】 : Гроздобер декоративни рака огледало : 8.66 x 4.13", Рака чешел : 5.9 x 1.3", соодветна големина за travel & домашна употреба.Тоа е совршен тежина и големина цел да се вклопат во вашата торба - оди насекаде и да одите!. 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】 : гроздобер суета сет ќе дојде во подарок кутија.Гроздобер козметички сет исто така, може да се користи како роденденски подарок и Денот на Вљубените подароци.Многу елегантна кутија за пакување, со огледало поставено во високо-квалитетни сунѓерот перница.Одличен избор за шминка огледало кои целосно ги прикажува посебност и вкус.Eexquisite рачно огледало може да биде одличен подарок за девојчиња, денот на вљубените, денот на Благодарноста, birthday (роденден), итн.Секоја девојка е принцеза, таа го заслужува најдоброто. 【ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА】 : Ако суета ретро огледало имаше проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас, ние се обезбеди замена и задоволство од услугите, Решавање на проблеми за вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата