Смешни Козметички Шминка Торба За Неа-Јас Сум Groot - Памук Платно Торба Патување Додатоци За Љубителите Љубители Сестра Подароци

Смешни Козметички Шминка Торба За Неа-Јас Сум Groot - Памук Платно Торба Патување Додатоци За Љубителите Љубители Сестра Подароци

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Издржлив Материјал : Направен од високо-квалитет на платно материјал, здрав и мазна патент може да се користи за долго време.Овој козметички торба, исто така може да се користи и како патна торба, складирање торба, монета чанта, молив случај, итн.Интересна Тема : "Денес се Чувствувам јас Сум Groot" се печатени на двете страни на козметички торба, интересен текст и симпатична цртан филм модели.Ова е одличен подарок за навивачите и пријателите.Производ Големина : 10 x 7.5 инчен, супер-големи димензии не само што може да ги зачувате вашите козметика за шминка во секое време и секаде, но, исто така, продавница за накит, електронски додатоци, камери, toiletries, скапоцености итн.Удобен За Носење : Оваа козметичка торбичка е лесен во тежина и лесно може да се стави во lady ' s чанта или куферот.Тоа е погоден за користење кога се случува надвор, патуваат, или на одмор без преземањето премногу простор.Дами Козметички Случај : многу практични канцелариски торба, погоден за давање на себе или било женски пријатели и семејството во вашиот живот.Таа ќе биде значаен подарок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата