Метал Јога Топката Багажник, Дом Салата Мултифункционален Ѕид Чување од Носителот на Полица, Спортски Додатоци Организаторот Одговара до 75см/29.5 во Дијаметар

Метал Јога Топката Багажник, Дом Салата Мултифункционален Ѕид Чување од Носителот на Полица, Спортски Додатоци Организаторот Одговара

Това е достапна
DEN 818.40
Количината на стоката:

【Цврсти Метални Протези】употреба на високо-квалитетна челик и површина е обложена со висока температура боја слој направи јога топката решетката не е лесно да се деформирани за безбедно складирање и повеќе товарот. 【Високо Оптоварување на Јога Топката Носителот】Од страна, полици се 50cm широк, Обезбедува складирање слотови за зачувување на објекти до 75см/29.5 во дијаметар со леснотија.здрав челик направи полица е многу стабилна, повеќе товарот. 【Мултифункционален Ѕид Полица】Преку прилагодување на должината на инсталацијата дупка, Таа може да ги зачувате вашите јога топки, други јога додатоци и кошарка или скејтборд, И непречено кука може да се откажам крпа, бендови торба и повеќе. 【Зачувате Вашиот Простор】употреба на дом салата организатор избегне кат нередот да се направи вашиот дом среди и ќе ги красат вашата домашна теретана, можете да го користите во студио за јога, домашна теретана, фитнес центар за да ги уживаат максимално обука простор. 【Брз и Лесен за Инсталација】јога топки складирање доаѓа со потребни hardwares за брза инсталација.Бара само 2 дупки во ѕидот, кои ќе предизвикуваат помалку штета на ѕидот.Сега, може да се каже збогум на нередот и здраво да се поеколошки, повеќе организирани тренингот простор!Со овој држач, не дозволувајте вашите јога топки се оштетени и секогаш ажурирајте го вашиот дом салата средена.Решавање на вашата организација и складирање проблеми!Спецификација : Материјал : Метал и Челик Димензија : 50cm/19.7 во должина, прилагодлив ширина Боја : Carbonized Црна Одговара на објектот до to75cm/29.5 во дијаметар.Пакет се Вклучени : 1 x Јога Топката Rack (Не вклучувајќи топка) 4 x Проширување Screws Feature : Цврсти изградба складирање решетката за безбедно чување.Безбедно навивам далеку вашата јога топката и други фитнес опрема.Украсете го вашиот дом салата и други простор.Избегнувајте окупаторската на подот област, заштеда на простор за одржување максимална обука простор.Малку наклонети штипки нагоре за да се задржи топки за јога и предмети од тркалање off.Белешки : Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата.Прирачник за мерење производи, може да имаат димензии од неколку сантиметри разлика, ве молиме да се разбере.100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат и да одговорат во рок од 24 часа.Ако големина и боја на овој производ не може да ги задоволи вашите потреби, можете да пребарувате на "YYSS Јога Топката Рек", не може да биде големина и боја треба.

Клучни карактеристики

Material:
Metal Steel
Dimension:
50cm/19.7in length, adjustable width
Color:
Carbonized Black
Fit the item up to75cm/29.5in in diameter. :
Package Included:
1 x Yoga Ball Rack (Not including ball) :
4 x Expansion Screws :
Feature:
Solid construction storage rack for safe storage. :
Safely tuck away your yoga ball and other gym equipment. :
Decorate your home gym and other space. :
Avoid occupying the floor area, saving space to maintaining maximum training space. :
Slightly inclined pegs upwards to keep yoga balls and items from rolling off. :
Notes:
Colors shown in pictures may slightly differ from actual product due to lighting and color settings. :
Manual measurement products may have dimensions of a few centimeters of difference, please understand. :
100% Satisfaction Guarantee:
If you have any questions about our products or orders, please contact us and we will be happy to assist you and respond to you within 24 hours.
If the size and color of this product can't meet your needs, you can search the “YYSS Yoga Ball Rack”, there may be the size and color you need. :

Слични производи во категоријата