Кејп Брегот Москва Мазга Шут Стакло - Мечка Идеален за Кафе Еспресо, Чај, Партии, Housewarming

Кејп Брегот Москва Мазга Шут Стакло - Мечка Идеален за Кафе Еспресо, Чај, Партии, Housewarming

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

Кој рече софистицираност не може да биде забавно?. 2 мл.капацитет.Убава Форма и Боја.Оваа симпатична шут стакло може да се користи за широк спектар на цели, од кои служат традиционални доброто и soju, пиење снимки, како прекрасна декоративни елементи за вашиот дом или дури и за различни сосови.Прекрасен подарок за Божиќ за девојки, сопруга, мајка, пријатели, семејство или себе си.Ние направи сувенири и ние го сакаме тоа да го прават тоа.Во Кејп Брегот, тоа е наша работа е да ви помогне да се негуваат и се сеќавам на вашиот одмор спомени за годините што доаѓаат.Наша специјалност производи се филџани и украси, но ние навистина се малку по нешто за секого, во секоја туристичка дестинација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата