11 mm Јасно PolyCrimp Капа, 10 мили PTFE, 1000/CS

11 mm Јасно PolyCrimp Капа, 10 мили PTFE, 1000/CS

Това е достапна
DEN 2162.40
Количината на стоката:

11 mm Јасно Poly Crimp Капа.Polycrimp капа доаѓа preassembled со 10 мили PTFE septa.Количина 1,000/КС (100/PK, 10 PK/CS).UHPLC.Chrom Техника специјализира во дистрибуцијата на високи перформанси течна хроматографија прибор, инструменти, и гасна хроматографија додатоци.Нашата иновативна технологија се користи во лабораториите за хемиска анализа.Ние им помогне мноштво на индустрии и институции вклучувајќи ги болниците, владини лаборатории, универзитети, и повеќе.Нашата експертиза во хроматографија поле ни овозможува да ви обезбеди со точни научни резултати, обезбедување вашиот процесот на тестирање е толку лесна што е можно.Но, обезбедување на највисок квалитет, state-of-the-art GC и HPLC производи директно на клиентите е само почеток!Овие капи се 11 mm јасно Poly Crimp crimp капи со 10 мили PTFE septa за полипропилен хроматографија ампули, 1000/cs Овие широко устата autosampler ампули се соодветни за многу хроматографија апликации, вклучувајќи : HPLC, GC, IC, UHPLC, Примерок Чување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата