Рос Контроли 5B07B0400 Bantam Серија Филтер, Прирачник на Мозоци, Метален Сад, 5 µm Полиетилен Филтер, Нема Мерач, Цевка Фитинзи 8 mm BSPP

Рос Контроли 5B07B0400 Bantam Серија Филтер, Прирачник на Мозоци, Метален Сад, 5 µm Полиетилен Филтер, Нема Мерач, Цевка Фитинзи

Това е достапна
DEN 1538.64
Количината на стоката:

Модуларен собранието и монтажа.Навој пристаништа или брзо-поврзете фитинзи за цевки до 10 mm во дијаметар.Висока јачина на поликарбонат пластични филтер сад; факултативна метал сад.Внатрешни автоматско потрошувачка; факултативна прирачник мозоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата