Четка Ролери Вода Стискаш Четка 38cm Сунѓерот Домаќинство Четка Џогерите за Чистење на Подот

Четка Ролери Вода Стискаш Четка 38cm Сунѓерот Домаќинство Четка Џогерите за Чистење на Подот

Това е достапна
DEN 2082.96
Количината на стоката:

38cm големи памук глава го прави полесно чистење.Не се мијат со рака, исплакнете и стискаш, не нечисти раце.PVA каучук главата, добра апсорпција на вода и чистење способност.На задебелување род ротира и retracts, цевка ѕид е задебелена, и тоа е издржливи и отпорни на притисок.Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Четка за чистење, го прави лесно да се задржи вашата околина се чисти!Тоа е идеален избор за чистење на домот, кујна, дневна соба, канцеларија, бизнис, дом, гаража и така натаму!И пакувањето е исто така многу погодни за секојдневна подароци!Име на производ : Mop Material : ПП, АБС, од не ' рѓосувачки челик род, PVA cotton Product бруто тежина : 1.1 kg Tips : ве Молиме проверете ја големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5.Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи , ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата