6 ЛЕДЕНИТЕ Матирано НЕОНСКИ Супер ВИСОКА Отскокнување Топки ЗДРАВО Жив Superball МАЧКА Играчка 27MM 1, Додатоци, Затворен Отворено

6 ЛЕДЕНИТЕ Матирано НЕОНСКИ Супер ВИСОКА Отскокнување Топки ЗДРАВО Жив Superball МАЧКА Играчка 27MM 1, Додатоци, Затворен Отворено

Това е достапна
DEN 2107.20
Количината на стоката:

1" 27 MM.СЛУЧАЕН МИКС. 6 ТОПКИ.Ве молиме да го Прочитате Описот Подолу За Повеќе Детали.Ќе биде предаден во 1-2 дена. 6 НОВИ СУПЕР ВИСОКА ОТСКОКНУВАЊЕ ТОПЧИЊА ГОЛЕМИНА : 1" 27 MM БОИ : СЛУЧАЈНИ МИКС ГОЛЕМА ИГРАЧКА ЗА ДЕЦА МАЧКИ САКААТ ДА СИ ИГРААТ СО ОВИЕ ОВИЕ НАПРАВИ ГОЛЕМА ПАРТИЈА ТОРБА СПОЈНИЦИ ЛИСТАТА Е ЗА 6 ТОПКИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата