MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Без Поклопец, Големи Отварање на Канти за Отпадоци на Скриена Внатрешна Барел + Надворешниот Барел за Внатрешна ?

MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Без Поклопец, Големи Отварање на Канти за Отпадоци на Скриена Внатрешна Барел

Това е достапна
DEN 2484.00
Количината на стоката:

▲Мазна Pp Лагер, Мазна Површина, Не е Лесно да се Гребло. ▲Отворен Дизајн е Подобро Од Големи Отвори Без Капак, Така Што Не Треба да се превиткуваат Кога Ќе ги Отфрлите Ѓубре. ▲Тоа е Полесно да се фрла Ѓубре Без Покритие Bevel. ▲Различни Бои за да Ви Даде Различни Расположение и Различни Визуелно Искуство. ▲Лесно да се Чисти.Издржливи Комунални Ги Чисти и се Исуши со Леснотија за долготрајна Употреба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Двоен Ѓубре Can Product Капацитет : Мали Димензии : 8 L/2.1 Гал; Големи Димензии : 12 L/3.1 Gal Product Боја : Зелена/Црна/Црвена/White Product Материјал : Plastic Size : S : Надворешниот Барел : 20 X26 X21.5 Cm/7.8 X10.2 X8.4 Inch; L : Надворешниот Барел : 23 X30.5 X25.5 Cm/9 X12 X10 Inch Use Средина : Мали дневната Соба / Спалната соба / Bathroom Choose Вашиот Појавување на Оние за Внатрешни работи, да Организираат со Богат Изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата