Ѓумбирот Портокал Човечка Коса Перика Обоени 13X4X1 Т Дел Чипка Пред Перики за Жените Кадрава Длабока Вода Бран Перика Glueless PrePlucked Со Бебе Коса Т Дел Чипка Перика Брази

Ѓумбирот Портокал Човечка Коса Перика Обоени 13X4X1 Т Дел Чипка Пред Перики за Жените Кадрава Длабока Вода Бран Перика Glueless PrePlucked

Това е достапна
DEN 3432.00
Количината на стоката:

【Човечка Коса Материјал】 : 100% Сурова Бразилецот Богородица Човечка Коса Перика,10a Одделение, Нема Метежот и Хемиски,може да Се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена,здрави и Живи, Удобно Против Кожата.погоден за Долго Време се Користи. 【Мода Боја Стил Перики】:портокал Црвена Боја на Косата да Изгледа Помлада и поенергични Модерен .завиткан Стилизирана Како Свој Коса Направи Вашиот Повеќе Шармантна и Секси.можете Да ја слободен стил Вашата Фризура Како Ви се Допаѓа.исто така, Имаме 8 - 26 Инчи за Вашето Изберете, Следете ги Вашите Модни Чекори. 【Природен Изглед】 : вода Бран Човечка Коса, Перики,подлабоко Пред Извлечен Косата,бебе Коса Околу Периметарот ,лесно Избелени Јазли ,изгледа Многу Природни и Реални, го Назад, исто Така, Изгледа Природно, кога се Направи Ткаат Плетенки или во Висока Пунџа.исто Како и Вашиот Сопствен Коса. 【Чипка Боја и Капа Големина】 :медиум Браун Швајцарската Чипка,невидлив, Мека, и Дише;2222.5 Инчен Медиум Капа со Прилагодливи Рака и 4 Чешли,издржлив, Лесен да се Прилагоди, да Носат Удобни.13x1 Т Дел Чипка Перика,средниот Дел Само. 【Испорака и Враќање】 : Премиерот Испорака и Нема Причина Наплата или Размена на Услуги.ако Имате Било какви прашања ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе го Поправи Тоа Колку Што Можеме.,24 Часа Услуги на Клиентите Секогаш, Чекање за Вас.OCTSUN КОСА Повеќе Убави и Сигурни !Ѓумбирот Портокал Човечка Коса Перика Обоени 13 X4 X1 Т Дел Чипка Пред Перики за Жените Кадрава Длабока Вода Бран Перика Обоени Glueless Pre Plucked Со Бебе Коса Т Дел Чипка Перика Премиум Коса Материјал : 100% необработени богородица човечка коса се намали од нашите МЛАДИ & ЗДРАВА донатори директно со еден насочен кутикулите непроменети, направи косата повеќе отскокнување&мека.Швајцарскиот чипка Силна и мека, никогаш не боли кожата,комфорни и издржливи Губење на Предности : Може да се Исправи завиткан и Стилизирана Како свој коса Боја на Коса : Портокал кадрава Боја Може да се Бојадиса и Избелени Медиум Браун Капа : Медиум Капа Големина (21.5-22.5 инчи Турнеја) со 4 Чешли, достапни за повеќето главата.Детали за производот : Капа Изградба : 13x4x1 T дел Чипка Пред Перика Капа Големина : Просечна големина 22.5 инчен за средни глави Чипка Големина : 13x1 Т дел Должина : 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 инчен avaiable Материјал : 100% Богородица Човечка Коса Густина : 150% Текстура : Ѓумбир Портокал кадрава Човечка Коса Перика Боја : Ѓумбир Перика Портокал 13x4x1 Т Дел чипка пред Човечка Коса Wigs Wig Вклучуваат : 1*чипка пред човечка коса, перики OCTSUN се посветени на помагање на жени и девојки се она што тие сакаат,допуштајќи OCTSUN коса биде Шлаг на тортата за нивната убавина.Богат Избор, секогаш може да се најде она што го сакате, тука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата