Површина Тепих за Деца Божиќ Цртан филм Круг Килими Круг Расадник Килими за Бебе Не се Лизга Дома Décor Круг Мат за бебе соба Соба се Игра Соба 27.6x27.6IN

Површина Тепих за Деца Божиќ Цртан филм Круг Килими Круг Расадник Килими за Бебе Не се Лизга Дома Décor Круг Мат за бебе соба Соба

Това е достапна
DEN 407.52
Количината на стоката:

Големина на : различни големини се на располагање, со дијаметар од 27.6 ВО/31.5 ВО/39.4 ВО(70/80/100 CM).Материјал : Многу кратко куп, меки и удобни, и може да се користи во сите годишни времиња.Не се лизга дизајн на дното прави круг килим во близина на подот и ќе не слајд лесно.Еколошки печатење и боење, нема да исчезнат, ќе не pilling.Моделот на тепих е многу уникатна, на изработка е исклучителна, постојат различни модели за да изберете од, тоа е одлична декорација за вашиот дом.Површина тепих се погодни за дневни соби, спални соби, јадење соби, камини, кујни, градинки, домови и канцеларии, и може да се користи во затворени простории и на отворено.Можете да ги користите со правосмукалка или избрише со влажна крпа, или машина за миење.Само додадете некои благ детергент, а потоа нежно чистење на килим со рацете, а потоа се стави на тепих во вентилирани место да се исуши, ве молиме да не се изложуваат на сонце.Големина на : различни големини се на располагање, со дијаметар од 27.6 ВО/31.5 ВО/39.4 ВО(70/80/100 CM) Материјал : област килим има многу краток куп, меки и удобни, и може да се користи во сите годишни времиња.Не се лизга дизајн на дното дозволува областа килим да се држиме до подот и ќе не слајд лесно, кој може да се заштити безбедноста на децата и постарите лица.Не бледнее и без топка : еколошки печатење и боење, не исчезнува, не pilling.Моделот на тепих е многу уникатна, на изработка е исклучителна, постојат различни модели за да изберете од, тоа е одлична декорација за вашиот дом.Широк спектар на употреба : Област теписи се погодни за дневни соби, спални соби, јадење соби, камини, кујни, бебе соба соба, домови и канцеларии, и може да се користи во затворени простории и на отворено.Чистење метод : Можете да го користите правосмукалка или избрише со влажна крпа, или машина за миење.Само додадете некои благ детергент, а потоа нежно чистење на тепих со рацете, а потоа се стави на тепих во вентилирани место да се исуши, ве молиме да не се изложуваат на сонце.Ве молиме имајте на ум : може да биде мала набори на тепих само го примиле, тоа е предизвикано од виткање за време на транспортот, ве молиме да не грижете се, на руг бавно ќе се опорави за време на употреба.Кога областа килим не е во употреба, ве молиме да не магацинот за складирање за да се избегне набори.По-продажбата на Гаранција : Ние се фокусираме на продажба на производи за домаќинство со печатени шари.Ние само сакаме да им обезбеди на корисниците со најдобрите производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата