Fenggtonqii 1.5 Внатрешна Должина Златна Цинк Легура Филе, Правоаголник Тока Три-Планирам Лизгачот Прстен Факултативна

Fenggtonqii 1.5 Внатрешна Должина Златна Цинк Легура Филе, Правоаголник Тока Три-Планирам Лизгачот Прстен Факултативна

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тока затворање.Tri-Планирам тока внатрешна должина : 1.5"(38mm),внатрешна ширина : 0.55"(14mm).Правоаголникот жица рамка ширина : 0.12"(3мм),жица рамка дебелина : 0.12"(3мм).Внатрешна должина укажуваат на внатрешен отвор за врвка за ширина.Оваа тока површината боја се electroplating.И црна тока површината боја се електрофореза.Ве молиме погледнете го овој токи димензиите на сликата.Одличен за брзо поврзете/исклучување појас & торба ремени и повеќе.Оваа тока е дел од чанта, се користи за да се носат на рака, исто така добар украс за вашата чанта.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата