JYDQM Ѓубре Лименки,Тркалезна Челик Чекор Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања,Прав Соба,Спална соба,Кујна,Занает Соба,Канцеларија - Отстранлив

JYDQM Ѓубре Лименки,Тркалезна Челик Чекор Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања,Прав Соба,Спална соба,Кујна,Занает

Това е достапна
DEN 1845.60
Количината на стоката:

◆Ѓубре Може да:Секој Бин Отвора Лесно Повлекува на Интегриран Возилото.Капакот Гарантира Дека Мириси Се Содржани и во Пластична Кофа Вметнете Има Вграден Рачка за Брзо Отстранување и Чистење. ◆Разноврсна : Ѓубре за Отпадоци е Идеален за Употреба во Купатило, Кујна или Канцеларија Благодарение на Својата Едноставна, Ненаметлива Дизајн и Доволно Простор за Складирање. ◆На корица : Одложување Сензор за Движење Технологија Која Спречува Случајно Отворање Поради Деца, домашни Миленици, или Остаток на Движење. ◆Силна Широк Челик Педалата : Нашите Екстра-Широк Челик Возилото е Конструиран да Трае 150,000 Чекори – Што е Повеќе Од 20 Чекори на Ден, за 20 Години. ◆Повеќе Редослед : Wastepaper Кошница Ќе го Задржи Вашето Соби во Потрага Елегантни и Чисти во секое Време.Мали Бин е Лесно да се Напика во Секој Агол од Куќата или работното место.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Педалата Прашина Ѓубре Can Material : Бранеа од Нерѓосувачки Steel Color : Шампањ Злато,Злато се Зголеми,Бела,Black Dimension : 30 Cmx21 Cm,37 Cmx26 Cm Note : Ние Сме Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка на 1-3 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Бојата Може да Има Грешки Поради Светлина.Времето за испорака е Обично 15-25 Дена.Ако Не Сте го Добиле купениот Производ во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе се Обидеме Нашите да Soe Тоа за Вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата