Ruiqas 5pcs Професионални Нокти Датотека Поставите Двострано Трајни Пескарење Бафер Нокти Датотека Полирач Лесно да се Работи, Педикир Маникир Алатка

Ruiqas 5pcs Професионални Нокти Датотека Поставите Двострано Трајни Пескарење Бафер Нокти Датотека Полирач Лесно да се Работи, Педикир

Това е достапна
DEN 292.56
Количината на стоката:

Добра цврстина, лесен за ракување, без работ дизајн нема да му наштети на кожата околу ноктите.Лесно да се поднесе рабови, полски нерамна место во ноктите површината, да се зголеми помине сјај површина.Стилски и исклучителен изглед, погоден за професионални салон и за домашна употреба.Двострано пескарење на датотеки да се мазни ноктите во сите правци, без штета.Умерена дебелина, не е лесно да се скрши, ви обезбедува удобен и пријатен полирање искуство.Specification Color : Како Shown Quantity : 20pcs, 30pcs, 50pcs (Изборен)Материјал : Дрво Пакет Including Package Листата : 50 x Ноктите Полирање на Датотеки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата