Тетоважа Машина Зафат Тетоважа Машина се Справи со Авто-Заклучување Тетоважа Машина за Заклучување Тетоважа Материјали Зафат за Почетници и Професионалци Тетова?

Тетоважа Машина Зафат Тетоважа Машина се Справи со Авто-Заклучување Тетоважа Машина за Заклучување Тетоважа Материјали Зафат за Почетници

Това е достапна
DEN 309.36
Количината на стоката:

【Knurled се Справи со】тетоважата се справи има knurled дизајн, не се лизга, удобно да се одржи, и удобен за tattooists да се одржи и да работат.На knurled рачка има прекрасен изглед, е изработен од посебен процес, има стабилни перформанси и висока пластичност, што е доволно за да се задоволат вашата тетоважа потреби. 【Авто-заклучување Дизајн】тетоважата се справи со е неопходен инструмент за тетоважа уметници, важен додаток на тетоважа машина, self-locking дизајн, лесно да се поврзете со тетоважа на машина, едноставно метод на конекција, погоден за лична употреба и професионални тетоважа уметници, помагајќи ти да се создаде исклучителна тетоважа дизајни. 【Авто-заклучување Дизајн】тетоважата се справи со е неопходен инструмент за тетоважа уметници, важен додаток на тетоважа машина, self-locking дизајн, лесно да се поврзете со тетоважа на машина, едноставно метод на конекција, погоден за лична употреба и професионални тетоважа уметници, помагајќи ти да се создаде исклучителна тетоважа дизајни. 【Нерѓосувачки Челик Материјал】тетоважата се справи со е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал.Нерѓосувачки челик материјал е добра, квалитетот е добар, тоа може да се користи за долго време, носат-отпорни и притисок-отпорни, и има голема цврстина.Тоа е незаменлив материјал за тетоважа резерви.Тетоважата се справи со не е лесно да се работи, и заштедува време. 【Лесен за Употреба】процесот на производство на оваа тетоважа се справи со е комплицирано, со комплетна технолошкиот процес, роман дизајн, ергономски дизајн, удобно да се одржи, лесно да се одржи, лесен за користење, лесен во тежина, можете да го користите лесно, тоа што е мал во големина и може да се стави во случајно Торбата или куферот, лесно да се носат и со нас.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Машина Grip Material : Нерѓосувачки Steel Color : Silver Style : Авто-Locking Optional Дијаметар : 22mm / 0.9 во, 25мм / 1in, 30мм / 1.2 in Package Листа : 1 x Тетоважа Машина Зафат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата