hanxiaoyishop Тоалет Четка Мултифункционален Тоалет Сад Четка Носител е И Тоалет Држач, Четка и Полица со Товарот Капацитет(Удар-Слободен) Тоалет Сад Четка

hanxiaoyishop Тоалет Четка Мултифункционален Тоалет Сад Четка Носител е И Тоалет Држач, Четка и Полица со Товарот Капацитет(Удар-Слободен)

Това е достапна
DEN 1584.00
Количината на стоката:

Тоа не е само алатка, но, исто така, повеќе како декор за бања.Тоалет четка е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања повеќе среди и модерен. ❤ четка главата со U дизајн, опремени со нула-слободен четкање влакната кои се меки должина од 11.8, ширина 4.7, висина 15.7 (инчи)Тежина : 650 gramsprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3 cm, ве молиме understand2. Не постојат други предмети освен производот, во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Едноставен изглед на тоалет четка може да се оди со било стил на бања.Совршен за половина и целосна бањи, гостин бањи, прав соби; Употреба во дом, стан, condo, ученичките домови, кабини, RVs и campers.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата